KSW 50: poznaliśmy prawie całą kartę walk

Przed nami kolejna tegoroczna gala ksw, jaka zaplanowana została na 14. września na wembley na hali Wembley. Kibice sztuk walki prawdopodobnie będą niezwykle zadowoleni z listy starć, które planowane są na kolejną galę gdyż po raz kolejny będziesz mógł śledzić najwspanialszych wojowników mma.

W najciekawszej walce wieczoru Philip de Fries stoczy rywalizację z Damianem Grabowskim o pas ksw. Razem na ksw zobaczymy aż 4 rywalizacje o mistrzowskie pasy. Pasów bronić będą Tomasz Narkun jak i Roberto Soldić. Ponadto o mistrzowski pas w kat lekkiej stoczy konfrontację Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na gali zaplanowanych zostało dziewięć konfrontacji w mma.

KSW 50 na żywo w telewizji i online

Federacja ksw przyzwyczaiła już, iż najpopularniejsze widowiska, które realizuje udostępnia tylko w płatnym systemie ksw ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 49 live też dostępna będzie w usłudze ppv ksw – transmisja gali KSW 50 przez internet kosztować będzie 40 złotych.

Galę KSW 50 można będzie też śledzić w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest uwarunkowana od operatora, ale jest ona zazwyczaj przybliżona do ceny, za jaką wolno otrzymać dostęp do transmisji internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja internetowa gali KSW 50 widoczna będzie po wykupieniu aplikacji dostęp ppv dostępnej na witrynie internetowej ksw tv na żywo. Ażeby zakupić, nie trzeba zawierać transakcji z żadną telewizją czy też platformą. Wystarczy przejść na wirtynę ksw tv ppv, wyszukać sposób płatności i zrealizować zakupu.

KSW 50 ? jak zakupić PPV?

Proces zyskania dostępu do transmisji na żywo ppv ksw tv jest niezmiernie prosty. Na wstępie należy wejść na portal internetowy internetową ksw tv ppv i zarejestrować nowe konto ? aktywując je przez adres pocztowy lub rejestrując się kontem z serwisu Facebook. Utworzenie i rejestracja konta jest absolutnie darmowa.

Po stworzeniu konta należy przejść do płatności i wybrać idealną metodę ? ekspresowy przelew lub karta płatnicza. Po zapłaceniu można rozpocząć oglądanie ? live oraz używajac przewijania powracać do najlepszych momentów gali. Dodatkowo po skończeniu gali przez następne 72 h można odtwarzać pełną transmisję live.

Transmisja w internecie usługi ksw ppv tv dopasowana jest do popularnych przeglądarek online i dostępna jest na monitorach pecetów i urządzeń mobilnych. Niestety na obecny okres konfrontacja sztuk walki nie udostępnia aplikacji, jaka prezentowałaby transmisję online, stąd też jedynym systemem jest obserwowanie przez przeglądatkę online.

KSW 50 ? kto wystąpi na gali?

Jak już nadmieniliśmy na fanów mixed martial arts czekają aż cztery walki o pasy mistrza co na pewno stworzy hitowe wydarzenie. Razem na gali ksw zostało ustalonych 9 starć a aktualna lista składa się z następujących starć:

Karta walk (na dzień 26.08.2019)
Philip de Fries ? Luis Henrique
Tomasz Narkun ? Przemysław Mysiala
Roberto Soldić ? Patrik Kincl
Norman Parke ? Marian Ziółkowski
Damian Janikowski ? Tony Giles
Antoni Chmielewski ? Jason Radcliffe
Dricus du Plessis – Joilton Santos
Aleksandra Rola – Cathrine Costigan
TBA ? TBA

 

Leave a Reply