Zakłady sportowe online – czym są?

Zakłady sportowe jest to gatunek zawierania zakładów w których należy przewidzieć efekt zdarzenia wybieranego przez gracza z oferty firmy bukmacherskiej. Z pewnością każda nowa osoba zastanawia i ciekawi się jakie są warianty kuponów a także czy możliwe jest na jednym kuponie wnosić parę różnych zakładów? W poniższym tekście wyjaśnimy jakie są modele kuponów dostępne do gry w zakładach online

Zakłady bukmacherskie pojedyncze

Wyznaczane są jako najoczywistszy a także najbezpieczniejszy sposób obstawienia zakładów sportowych W takim przykładzie stawia się wyłącznie jeden typ na jedno wydarzenie sportowe. Jeżeli typ okaże się zwycięski, gracz zyskuje pieniądze. Z takiego modelu kuponu najczęściej korzystają doświadczeni typujący, jacy szalenie dobrze znają konkretną dziedzinę sportową lub ligę, dzięki czemu podejmują ryzyko obstawiając większe środki pieniężne na jednorazowy typ.

Zakłady bukmacherskie akumulacyjne

To dość specyficzny rodzaj zakładów który polega na obstawieniu kilku zakładów z różnych wydarzeń sportowych na tym samym kuponie. Na przykładzie takiego kuponu zazwyczaj przypuszczalna wygrana jest ogromna, ponieważ kursy ze wszystkich typów mnożone są poprzez siebie. Natomiast suma kuponu nie jest zbyt wysoka, gdyż nawet przy drobnej kwocie, potencjalna wygrana jest zazwyczaj niesłychanie wysoka. Owy typ kuponów jest nadzwyczaj znany wśród początkujących graczy, jacy nie posiadają za dużo środków na typowanie i stawiają niskie sumy na mnóstwo wydarzeń, dzięki czemu prawdopodobna jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo wygranej jest jednakże wyjątkowo małe, dlatego tego rodzaju kupony nadzwyczaj rzadko odnoszą zysk.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te cechują się owym, iż na jedno spotkanie istnieje możliwość zawrzeć kilka rozmaitych typów na tym samym kuponie np. zakład 1 i zakład X. Wtenczas typuje się dwa kupony akumulacyjne, z rozmaitymi zakładami na takie same mecze dzięki czemu prawdopodobieństwo wygrania zakładu z takich kuponów rośnie.

1. Kombinacja:
Urugwaj ? Polska 2 kurs 2.10
Portugalia ? Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja ? Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj ? Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Interesują cię bonusy bukmacherskie od legalnie działających firm w Polsce? Odwiedź serwis https://www.meczenazywo.pl/bonusy-bukmacherskie i sprawdź najlepsze promocje bukmacherskie online!

Leave a Reply