Zakłady sportowe online w Polsce

Zakłady bukmacherskie jest to rodzaj zakładów w jakich należy zaplanować rezultat spotkania sportowego wybieranego przez klienta z kolekcji firmy bukmacherskiej.

Na pewno każda nowa osoba zastanawia i ciekawi się jakie są warianty kuponów ale też czy istnieje możliwość na jednym kuponie wnosić wiele odmiennych zakładów? W poniższym tekście wytłumaczymy jakie są warianty kuponów dostępne do obstawienia w zakładach sportowych.

Zakłady bukmacherskie pojedyncze

Jest to najoczywistszy ale także najbezpieczniejszy sposób typowania zakładów online W takiej sytuacji typuje się tylko jeden typ na jedno spotkanie sportowe. Jeżeli typ okaże się wygrany, klient uzyskuje kapitał Z takiej formy kuponu systematycznie korzystają wytrawni użytkownicy, jacy niesłychanie dobrze znają wskazaną dziedzinę sportową lub ligę, dzięki czemu podejmują ryzyko obstawiając potężniejsze środki pieniężne na pojedynczy typ.

Zakłady sportowe akumulacyjne

To dość szczególny sposób zakładów bukmacherskich, który polega na obstawieniu kilku zakładów z różnych wydarzeń na jednym kuponie. W przypadku takiego kuponu zazwyczaj przypuszczalna wygrana jest bardzo duża gdyż kursy z każdego typu typów mnożone są poprzez siebie. Natomiast kwota kuponu nie jest zbyt wysoka, bowiem nawet przy niskiej kwocie, spodziewana wygrana jest zazwyczaj ogromnie wysoka. Ów typ kuponów jest niebywale popularny pośród debiutujących użytkowników, jacy nie mają za dużo pieniędzy na typowanie meczów i stawiają niskie wielkości na dużą liczbę wydarzeń, dzięki czemu możliwa jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy jest jednakże niesłychanie małe, zatem owego rodzaju kupony niesłychanie rzadko gwarantują zysk.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te cechują się tym, iż na jedno spotkanie można zawrzeć kilka rozmaitych typów na tym samym kuponie np. typ 1 i typ X. Wówczas typuje się dwa kupony AKU z rozmaitymi zakładami na takie same mecze dzięki czemu szansa zwycięstwa z takich kuponów jest duże.

1. Kombinacja:
Urugwaj ? Polska 2 kurs 2.10
Portugalia ? Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja ? Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj ? Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Poszukujesz najlepszego legalnego bukmachera, który oferuje zakłady bukmacherskie? Poznaj ofertę Fortuna i graj u jednego z najlepszych bukmacherów online.

Leave a Reply