Bukmacherzy – poznaj Polskie firmy bukmacherskie

Ustawa hazardowa 2017 wywołująca wiele kontrowersji weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie zapisów tej ustawy. Oznacza to, iż ustawa hazardowa jest w pełni zgodna z prawem unijnym.

W myśl nowej ustawy, wszelkie podmioty oferujące dokonywanie zakładów bukmacherskich wzajemnych zobowiązany jest do posiadania licencji udzielanej od Ministerstwa Finansów. Granie u nielegalnych firm – bukmacherów, wiąże się z karami.

Legalne firmy czyli kto?

Na rodzimym rynku bukmacherskim od dużej ilości lat funkcjonuje kilka zasadniczych form zakładów sportowych. Najczęściej, są to więc bukmacherzy naziemni, którzy prowadzą też działalność za pośrednictwem Do listy legalnych firm bukmacherskich, zaliczamy: Fortunę, STS (Star-Typ Sport), ForBET zakłady bukmacherskie, Totolotka, eToto, Milenium, LVBET Zakłady Bukmacherskie, SuperBet (licencja wydana dość niedawno).

Duża liczba firm ogłasza chęć do wejścia na polski rynek bukmacherski. Nieoficjalnie wypowiada się o zainteresowaniu takich podmiotów jak Expekt, bwin oraz BetClic. Niestety, jednakowoż większość negocjacji związanych z uznaniem zezwolenia. zostaje szybko zbanowane. Stąd także ciężko potwierdzić na którym etapie znajdują się dążenia ale również jakie możliwości na dogodne rozważenie sprawy posiadają te firmy bukmacherskie.

Szukasz forum bukmacherskiego z typami i opiniami innych graczy na temat legalnych bukmacherów? Odwiedź serwis https://betgol.pl/ i poznaj ludzi interesujących się zakładami bukmacherskimi.

Totalbet i Superbet w Polsce: https://bukmacherzywinternecie.com/2018/07/totalbet-i-superbet-nowymi-bukmacherami/

Dlaczego rozgraniczono firmy bukmacherskie?

Podmioty świadczące zakłady na ziemi polskiej, muszą odprowadzać podatek. To zwykła kolej rzeczy, do jakiej jednakowoż nie odnosiły się zagraniczne firmy bukmacherskie. Z tego tytułu, czerpały dochody (mniejsze koszty, większa liczba graczy). Uczciwość rynku naprawia w pewnym stopniu tzw. ustawa hazardowa 2017.

Każdy bukmacher oferujący zakłady sportowe, musi regularnie rozliczać się z państwem. Wszyscy są w myśl ustawy równi, dlatego też wyrównują się również szanse zarobku poszczególnych firm. Przedtem, niezwykle często widziano sytuację, w jakiej zagraniczne firmy (mające siedzibę na Malcie oraz Gibraltarze), czerpały z przyjaznego tam prawa. Z tego tytułu, oferowano także wyraźniej korzystne kursy (niższa marża), co zachęcało skutecznie klientów.

Chociaż ustawa hazardowa nie jest wspaniała, należy przyznać, iż rozgranicza kwestie legislacyjne, do niedawna będące niejasnymi. W perspektywie pomysł ten powinien zostać nowelizowany, każdy podmiot przebywający na terytorium Polski, ma obowiązek przestrzegać aktualnie przyjętej ustawy hazardowej.

Leave a Reply