Rodzaje kuponów w zakładach bukmacherskich

Zakłady sprotowe online to sposób kuponów w których należy założyć skutek wydarzenia wybieranego przez użytkownika spośród propozycji firmy bukmacherskiej. Na pewno każda nowa osoba zastanawia i ciekawi się jakie są rodzaje kuponów a także czy wolno na jednorazowym kuponie wnosić kilka odmiennych zakładów? W niniejszym artykule objaśnimy jakie są modele kuponów dostępne do typowania w zakładach bukmacherskich.

Zakłady pojedyncze

Wyznaczane są jako najłatwiejszy ale także najbezpieczniejszy sposób obstawiania zakładów sportowych W takiej sytuacji typuje się wyłącznie 1 typ na pewne wydarzenie sportowe. Zakłady tego typu dostępne są we wszystkich popularnych firmach bukmacherskich takich jak m.in. totolotek oferta – która z pewnością przypadnie do gustu każdemu początkującemu graczowi. W przypadku gdy zakład okaże się wygrany, gracz zyskuje środki pieniężne. Z takiego rodzaju kuponu najczęściej korzystają wytrawni użytkownicy bukmacherów, jacy szczególnie dobrze znają pewną dyscyplinę sportową ale także ligę, dzięki czemu podejmują znaczniejsze ryzyko stawiając potężniejsze środki pieniężne na jeden zakład.

Zakłady akumulacyjne

Jest to szczególny typ zawierania zakładów jaki polega na obstawieniu kilku zakładów z różnych spotkań na pojedynczym kuponie. Na przykładzie takiego kuponu przeważnie ewentualna nagroda jest bardzo duża ponieważ kursy z wszelkich mnożone są poprzez siebie. Natomiast kwota kuponu nie jest zbyt wielka, ponieważ chociażby przy małej kwocie, potencjalna wygrana jest zwyczajnie niesłychanie duża. Tenże model kuponów jest niesamowicie popularny pośród debiutujących typerów, którzy nie mają za dużo środków na typowanie i stawiają minimalne wielkości na dużą liczbę zdarzeń, dzięki czemu prawdopodobna jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy jest jednakże ogromnie małe, dlatego tego gatunku kupony niesłychanie rzadko dają zysk.
Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te cechują się owym, iż na pewne spotkanie można zawrzeć kilka rozmaitych typów na jednym kuponie np. zakład 1 i zakład X. Wówczas typuje się dwa kupony AKU z różnorodnymi zakładami na takie same zdarzenia, dzięki czemu szansa wygrania pieniędzy z owych kuponów wzrasta.

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Leave a Reply