Zobacz jak to wszystko funkcjonuje

Bukmacherzy czyli ludzie ?robiący zakłady? (z angielskiego ?bookmaker?, gdzie book to zakład i make- robić) zarabiają na tych graczach, którym fortuna nie sprzyja i przegrywają swoje kupony.

Dzielą się na naziemnych, to znaczy takich, u których dostaniemy wydrukowany kupon ze swoimi typami i na internetowych, gdzie wszystko jest wirtualne, za wyjątkiem pieniędzy rzecz jasna.

Bukmacherzy posiadają ogromne bazy statystyk, charakterystyk, danych katalogowych i informacji, jak również wiedzy własnej, na podstawie których układają zdarzenia, w większości wydarzenia sportowe takie jak piłka nożna. Każdemu konkretnemu zdarzeniu układają indywidualnie kurs. Dla klientów pozytywnym zjawiskiem jest mnogość firm bukmacherskich, bowiem ci walczą między sobą, robiąc coraz większe oferty i wyższe kursy. A wyższe kursy to więcej klientów, więcej klientów to z kolei więcej tych, którzy przegrają, a to w konsekwencji prowadzi do zarobku dla firmy.

Wygrać nie jest łatwo, trzeba bowiem trafić wszystkie mecze, które się postawiło (chyba, że gra się systemem, wtedy sytuacja wygląda troszkę inaczej, można nie trafić jakiegoś meczu, ale wówczas potencjalne wygrane są niższe a stawki jakie trzeba zapłacić wyższe).

Dla bukmacherów najlepszymi klientami są hazardziści, to oni generują największy zysk. Oni i ci, którzy szukają w bukmacherce szybkich i łatwych pieniędzy, a wbrew wszelkim pozorom, nie jest to wcale takie banalne. Trzeba wielu lat doświadczeń, żeby móc potraktować to jako coś przynoszącego zyski, nawet tylko te okazyjne, ale zyski, a nie straty.

Możesz sprawdzić aktualną listę bonusów bukmacherskich i otworzyć konto zupełnie za darmo.

Leave a Reply